home staging

Pro realitní makléře a majitele nemovitostí, kteří chtějí rychle a výhodně prodat, případně pronajmout byt, dům nebo komerční prostor, nabízím HOME STAGING – přípravu nemovitosti na prodej či pronájem, aby byli prodávající i kupující spokojeni.

V zařízeném a citlivě nadekorovaném interiéru si nový majitel již při první návštěvě představí svůj domov nebo kancelář mnohem lépe, než v prázdném nebo neútulném prostoru.

Díky vhodně upraveným prostorům je možné nemovitost prodat či pronajmout daleko rychleji a za vyšší cenu.

Co nabízím?

  • HOME STAGING konzultace
  • provedení HOME STAGINGU v zařízeném i prázdném prostoru
  • pronájem zařizovacích předmětů a dekorací

Na co se specializuji?

·       Dělám home staging s realistickým pohledem – dekoruji nemovitosti k prodeji nebo pronájmu.

·       Při home stagingu nepoužívám reálné zařizovací předměty, ale pro prostorové uspořádání a prvotní představu o potenciálu nemovitosti je to pro budoucí majitele velice přínosná služba. 

Například byt 3+1 zařídím „nábytkem“ a dekoracemi, který naložím do jednoho auta – kombíku. Sama dopravím, nastěhuji, zařídím i nadekoruji danou nemovitost. Nábytek používám opakovaně znovu a znovu.  A i tak je každá nemovitost jiná. Díky vhodně upraveným prostorům je možné nemovitost prodat či pronajmout daleko rychleji a za vyšší cenu. Navíc noví majitelé „nekupují zajíce v pytli“! Přesně vidí, co se do daného prostoru vejde.